Danger-Zone
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Danger-Zone


 
AcasaZombie-RomaniaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Am luat ban pentru lasere

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Deavoll0
Jucator skill, +0
Jucator skill, +0



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 31
Joburi/Distractii : Joace
Stare de spirit : Jumate
Data de inscriere : 13/09/2008

Am luat ban pentru lasere Empty
MesajSubiect: Am luat ban pentru lasere   Am luat ban pentru lasere Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 5:27 pm

Mi sa spus sa postez pentru a mi se scoate banana ... acum ca am postat mil scoti ?
Am luat ban pentru ca sunt celebru pentru ca pun multe lasere ... repet acum si pe veci NU E UN HACK , COD , este doar o cheste care daca te gandesti 2 minute o sa o aflii ... ok o zi buna si sa nu dati prea multe headuri la zombie ca e suspect ...
Sus In jos
Remember
Admin
Admin
Remember


masculin Numarul mesajelor : 85
Varsta : 30
Localizare : Deva
Joburi/Distractii : Lucrez la mormantul tau
Stare de spirit : Nasoala
Data de inscriere : 30/07/2008

Am luat ban pentru lasere Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban pentru lasere   Am luat ban pentru lasere Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 5:32 pm

banuiesc ca cererile de unban vor fi postate doar de tine...va fi full aici daca faci de fiecare data,ai luat ban(nu de la mine) pentru 5 lasere.chestia ai facut-o de mai multe ori,Generalul ti-a dat ban,el ti-l scoate chiar daca nu meriti!
Sus In jos
http://trifan-paul.hi5.com
Deavoll0
Jucator skill, +0
Jucator skill, +0



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 31
Joburi/Distractii : Joace
Stare de spirit : Jumate
Data de inscriere : 13/09/2008

Am luat ban pentru lasere Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban pentru lasere   Am luat ban pentru lasere Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 5:35 pm

foarte bn sa mil tina ... eu stiu ce am vb cu el .... fac ceva pe laserele voastre ca nici nu le folosesc in joc .. sunt inutile si nu e fun cu ele . Generalu stie parerea mea daca vrea sa il scoata bn daca nu sa imi zica nu si gata ...
Sus In jos
Remember
Admin
Admin
Remember


masculin Numarul mesajelor : 85
Varsta : 30
Localizare : Deva
Joburi/Distractii : Lucrez la mormantul tau
Stare de spirit : Nasoala
Data de inscriere : 30/07/2008

Am luat ban pentru lasere Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban pentru lasere   Am luat ban pentru lasere Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 5:37 pm

Deavoll0 a scris:
fac ceva pe laserele voastre ca nici nu le folosesc in joc .. ...
Controleaza-ti limbajul...si cica nu le folosesti...doar 5 folosesti din 1 disponibil si degeaba negi,de fiecare data cand ai intrat pe server ai folosit mai multe lasere decat trebuie!
Sus In jos
http://trifan-paul.hi5.com
Deavoll0
Jucator skill, +0
Jucator skill, +0



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 31
Joburi/Distractii : Joace
Stare de spirit : Jumate
Data de inscriere : 13/09/2008

Am luat ban pentru lasere Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban pentru lasere   Am luat ban pentru lasere Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 5:40 pm

Ma scuze ca iti zic . esti trancalau rau de tot .... nu te mai baga lasa-l pe generalu sa imi scoata daca vrea daca u nu , gata numai posta nimik dute si joaca-te
Sus In jos
Admin-GeNEraLuL
Administrator
Administrator
Admin-GeNEraLuL


masculin Numarul mesajelor : 305
Varsta : 29
Localizare : Deva
Joburi/Distractii : Counter-strike
Stare de spirit : bun
Data de inscriere : 19/06/2008

Am luat ban pentru lasere Empty
MesajSubiect: UnBan   Am luat ban pentru lasere Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 6:21 pm

Posteaza aici IP , daca mai vad vreodata ca pui mai multe lasere decat este neboie ai ban permanent !
Sus In jos
https://danger-zonewar3.forumgratuit.ro
Remember
Admin
Admin
Remember


masculin Numarul mesajelor : 85
Varsta : 30
Localizare : Deva
Joburi/Distractii : Lucrez la mormantul tau
Stare de spirit : Nasoala
Data de inscriere : 30/07/2008

Am luat ban pentru lasere Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban pentru lasere   Am luat ban pentru lasere Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 6:23 pm

Si fara comentarii! Smile)...si banuiesc k tot nu o sa iti revii..o sa mai pui tu mai multe lasere...nu in viitoru apropiat k nu vrei sa te prindem ca stii ca suntem atenti pe tine dar peste vreo 2 saptamani iar o sa incepi...in fine,si tu te rog sa iti controlezi limbajul fata de mine! eu nu vorbesc trivial cu tine chiar daca nu vorbesc frumos!
Sus In jos
http://trifan-paul.hi5.com
Deavoll0
Jucator skill, +0
Jucator skill, +0



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 31
Joburi/Distractii : Joace
Stare de spirit : Jumate
Data de inscriere : 13/09/2008

Am luat ban pentru lasere Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban pentru lasere   Am luat ban pentru lasere Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 6:24 pm

Amice sunt pe router ... mai e un preten cu mn daca dai ban mie ii dai si lui ... poftim IP 79.116.183.145 ... si remember te rog frumos sa spui de fata cu mn acuzatiile pe care mi le aduci si iti voi confirma daca este adevarat ... credema nu am de ce sa mint
Sus In jos
Admin-GeNEraLuL
Administrator
Administrator
Admin-GeNEraLuL


masculin Numarul mesajelor : 305
Varsta : 29
Localizare : Deva
Joburi/Distractii : Counter-strike
Stare de spirit : bun
Data de inscriere : 19/06/2008

Am luat ban pentru lasere Empty
MesajSubiect: Close   Am luat ban pentru lasere Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 6:30 pm

Topic Inchis !
Sus In jos
https://danger-zonewar3.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Am luat ban pentru lasere Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban pentru lasere   Am luat ban pentru lasere Icon_minitime

Sus In jos
 
Am luat ban pentru lasere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Adm
» Pentru Admini!
» Pentru admin
» cerere pentru admin
» O Cerere Pentru Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Danger-Zone :: Cereri :: Cereri UnBan-
Mergi direct la: