Danger-Zone
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Danger-Zone


 
AcasaZombie-RomaniaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 GEnerale,..

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
VlAdUtZ_KiLLeR
Jucator skill, +3
Jucator skill, +3
VlAdUtZ_KiLLeR


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 29
Joburi/Distractii : Biliard,CS in primul rand,hambal si fotbal!!!
Stare de spirit : buna:))
Data de inscriere : 01/02/2009

GEnerale,.. Empty
MesajSubiect: GEnerale,..   GEnerale,.. Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 9:12 pm

Eu nu sunt multumit de cum procedeaza Al3xXx...nu procedeaza delco bine..parerea mea este ca nu merita admin ca isi bate joc de toti....Lu sa-lam sa-sesc ia dat BAN fara sai faca nici o poza si unu codat carel cheama blood sau boos..am uitat cum ..nu ia dat nimic nici makar kick..dar eu am stat pe el si am vazut cum i-a "zburat" tinta in capul unui jucator!!!nu prea sunt multumit de el...mie imi face poze..din cauza ca nu am reactioanat la BLIND kic...si mai tinut morala..ca iam dat pozele si mia zas ca paote sa am OGC parka a zas care se dezactiveaza singur si chestii deastea!!!
Sus In jos
Admin-GeNEraLuL
Administrator
Administrator
Admin-GeNEraLuL


masculin Numarul mesajelor : 305
Varsta : 29
Localizare : Deva
Joburi/Distractii : Counter-strike
Stare de spirit : bun
Data de inscriere : 19/06/2008

GEnerale,.. Empty
MesajSubiect: Re: GEnerale,..   GEnerale,.. Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 7:50 pm

Omul e sever mie imi place Wink faza este ca nush de ce i-a dat ban lui salam sasesc
Sus In jos
https://danger-zonewar3.forumgratuit.ro
MYsTeRiO
Jucator skill, +4
Jucator skill, +4
MYsTeRiO


masculin Numarul mesajelor : 49
Varsta : 30
Localizare : Vaslui
Joburi/Distractii : CS
Stare de spirit : Foarte Buna
Data de inscriere : 01/02/2009

GEnerale,.. Empty
MesajSubiect: Re: GEnerale,..   GEnerale,.. Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 11:45 am

Vladutz cam are deptate, e prea dur, nu face oamenii sa inteleaga ca pe 35hp nu e voie cu he le da ban direct
Sus In jos
Admin-GeNEraLuL
Administrator
Administrator
Admin-GeNEraLuL


masculin Numarul mesajelor : 305
Varsta : 29
Localizare : Deva
Joburi/Distractii : Counter-strike
Stare de spirit : bun
Data de inscriere : 19/06/2008

GEnerale,.. Empty
MesajSubiect: Re: GEnerale,..   GEnerale,.. Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:38 am

Pe asta nu o mai cred Smile
Sus In jos
https://danger-zonewar3.forumgratuit.ro
VlAdUtZ_KiLLeR
Jucator skill, +3
Jucator skill, +3
VlAdUtZ_KiLLeR


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 29
Joburi/Distractii : Biliard,CS in primul rand,hambal si fotbal!!!
Stare de spirit : buna:))
Data de inscriere : 01/02/2009

GEnerale,.. Empty
MesajSubiect: Re: GEnerale,..   GEnerale,.. Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 9:41 am

Am intelesc sa sunteti bun pireteni..dar asta nu inseamna ca nai nu avem dreptate....ar trebuie macar sa vorbiti cu el...de acuma am sal filmez sau fac poze sa vi le ara...nu va mai zic.ca eri la injurat unu si nu ia facut nimika....
Sus In jos
aL3xXx
Jucator skill, +5
Jucator skill, +5



Numarul mesajelor : 17
Varsta : 32
Joburi/Distractii : ...
Stare de spirit : bla bla
Data de inscriere : 02/02/2009

GEnerale,.. Empty
MesajSubiect: Re: GEnerale,..   GEnerale,.. Icon_minitimeDum Feb 08, 2009 11:55 am

Salam sasesc ala a primit ban pentru ca m`am saturat de cate ori i`am dat slay/kick pentru nerespectarea regulilor elementare pe sv ... Nu stie sa respecte regulile de war3 (fara he / cript /orc /teleport) pe unele mape ... In ceea ce te priveste vlad tie ti`am dat blind si ai continuat sa joci si totushi te stiam player al server`ului si ti`am facut si poze sa nu spui ca sunt admin rau Smile Mysterio gura in continuare ! PS: salam sasesc a primit kick pe vreo 3-4 hartzi si tot nu a inteles regulile elementare la war3 Cool Eu folosesc amx_say / amx_tsay / amx_csay si anuntzi pe ce mapa nu se joaca cu rasele alea Exclamation Vlad te`as ruga sa numai incalci si tu regulile astea ca sti si u prea bine ca ai primit kick si urmat de un ban 10 minute pentru nerespectarea regulilor ... Daca ejty player fidel asta nu inseamna ca nu trebuie sa respectii regulile ! Regulile sunt facute sa fie respectate nu incalcate affraid
Sus In jos
Continut sponsorizat





GEnerale,.. Empty
MesajSubiect: Re: GEnerale,..   GEnerale,.. Icon_minitime

Sus In jos
 
GEnerale,..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» GENERALE...???
» ..GEnerale e urgent!!!
» GENERALE:((:((:((,
» Generale.......
» Cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Danger-Zone :: Discutii libere :: Diverse Cs-
Mergi direct la: