Danger-Zone
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Danger-Zone


 
AcasaZombie-RomaniaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 salut tot yo sunt YOCATA

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
yocata
Jucator skill, +0
Jucator skill, +0



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/08/2008

salut tot yo sunt YOCATA Empty
MesajSubiect: salut tot yo sunt YOCATA   salut tot yo sunt YOCATA Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 5:59 pm

NU ca tear interesa prea mult am gasit in sfarsit servarul .,....dar se pare ca lai stricat imi pare rau de acest lucru poate il faci cum era ....asa vei pierde toti playerii de la servar EXACT CUM AM SPUS MAI DEVREME CRED CA MA DUC PE ALT SERVAR CA ASTAI CAM PLICTICOS .....am dreptul la opinie sau AICI E COMUNISM INCA???!!!!!!asa ca vezi ce faci cu ADMINUL REMEMBER CA STRIKATO aiurea...exact cum i-am spus si lui peurma cai 1 pusti cu impresii atata este si nu am cei face yo ......asa ca-mi pare foarte rau de servar dar dupa ce ca lai stricat il strika mai rau si cei carel admineaza ...si nush ce sa-ti zic doar bafta cu servarul.....chiar era tare ...lag oricum e pe servar asa ca nai facut nici o afacere cu scoaterea minelor-laser ...treaba ta servaru tau astai parerea mea..ti-am lasat si cerere de admin nus un pusti cu imporesi sunt chiar om in toata firea..tu nush dupa ce criteri alegi adminii dar ar trebui sa te uiti si la varsta asa vei avea mai putine reclamati de citit ...daca le citesti vreodata binenteles..un sfat daca ti la servar fal ca inainte si ai grija cui dai admin.bafta
Sus In jos
Remember
Admin
Admin
Remember


masculin Numarul mesajelor : 85
Varsta : 30
Localizare : Deva
Joburi/Distractii : Lucrez la mormantul tau
Stare de spirit : Nasoala
Data de inscriere : 30/07/2008

salut tot yo sunt YOCATA Empty
MesajSubiect: Re: salut tot yo sunt YOCATA   salut tot yo sunt YOCATA Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 6:19 pm

cine are impresii? cine are fite?...nu cumva tu prea te plangi ca iti trebuie 100 de mine?..daca nu ai observat a scos dublu jump ptr asta si cand targi n zombie se opresc..dar EGO al tau nu te-a lasat sa vezi asta caci erai prea destept..ma rog...sa trecem peste asta.....tu pleci pe alt server unde sunt 100 de mine ca tie alea iti plac lol! n00bule...invata zombi mod si mai vorbim...dupa cuvintele tale se vede ca tu esti unul foarte matur...auzi...serverul nu este plicticos pentru ca nu are 100 de mine..du-te pe servere de alea pe care si daca e 2 vs 2 este lag da tie ce-ti pasa ..100 de mine sa fie sa vezi in reluare k e distratctiv Wink...ps: estii Cool
Sus In jos
http://trifan-paul.hi5.com
Admin-GeNEraLuL
Administrator
Administrator
Admin-GeNEraLuL


masculin Numarul mesajelor : 305
Varsta : 29
Localizare : Deva
Joburi/Distractii : Counter-strike
Stare de spirit : bun
Data de inscriere : 19/06/2008

salut tot yo sunt YOCATA Empty
MesajSubiect: Admin   salut tot yo sunt YOCATA Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 6:21 pm

In primul rand am scos pluginurile sa fac un joc mai serios , te contrazic in faza cu lagul nu este lag de loc pe server chiar si cand este full... Si in legatura cu Remember ce tia facut asa rau incat sa ai faci reclamatie , sincer nu pari a fi "un om in toata firea" ... :cry: Pai daca nu iti place nu ai de ce sa ramai pe server eu acuma de cand am scos pluginriel nefolositoare serverul meu este full tot timpul aproape..
Bafta in continuare!!! Exclamation
Sus In jos
https://danger-zonewar3.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





salut tot yo sunt YOCATA Empty
MesajSubiect: Re: salut tot yo sunt YOCATA   salut tot yo sunt YOCATA Icon_minitime

Sus In jos
 
salut tot yo sunt YOCATA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Domnule "General",
» excelent... doar sunt eu admin :)))
» Sunt VlAdUtZ_KiLLeR si miati zis sa psotez pozele uitati siteul:D:D:D
» Cerere admin
» SALUT ..pt admin te deranjez sau si slot e ok ..ma intereseaza sa am loc sigur pe servar

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Danger-Zone :: Reclamatii :: Reclamati Admin-
Mergi direct la: